Jak se přihlásit do affiliate programu a vytvářet odkazy?

Přihlášení se do affiliate programu prodejce zabere jen pár minut. Pro ukázku jsem vybral návod k přihlášení do programu v affiliate síti CJ (Commision Junction). Výhodou sítí je, že zde můžete promovat více prodejců zároveň. Většina velkých prodejců v České republice je zapojena v affiliate síti CJ. Je sice náročnější na prvotní orientaci, ale ručí kvalitním servisem.

1. Nejprve se musíte zaregistrovat do affiliate sítě CJ, to provedete ZDE.

2. Vyplňte formulář, který se zobrazí po kliknutí na odkaz a klikněte na „NEXT“. Bude vám zaslán e-mail, kde bude nutné registraci potvrdit v e-mailu kliknutím na tlačítko „Create My CJ Publisher Account“.

3. Pravdivě a správně vyplňujte veškeré údaje v přihlašovacím formuláři, přečtěte podmínky, potvrďte zaškrtávací políčka a klikněte na „Accept Terms“.

 

4. Následně se můžete přihlásit do affiliate sítě CJ zadáním zvoleného e-mailu a hesla.

5. V menu zvolte „Advertisers“, a přes vyhledávacího pole vyhledejte název prodejce, kterého chcete promovat (nejsou zde všichni, někteří využívají jiné sítě nebo mají vlastní affiliate řešení).

6. Klikněte na „Join Program“ (zelené znaménko plus), tím podáte přihlášku do programu. Někteří prodejci mají manuální ověření žádostí, v tomto případě budete muset počkat i několik dní, než bude přihláška prodejcem manuálně schválena/odmítnuta. Většinou se ale setkáte s automatickým přijetím přihlášky.

7. Nyní jste přihlášení a můžete začít promovat prodejce. Následně byste měli počkat několik dní na potvrzující e-mail od CJ, protože pokud máte aktivitu (prokliky) před jejich schválením, tak mohou účet váš stornovat.

Jak se zaregistrovat do CJ.com

Jak správně vyplnit platební údaje v síti CJ.com (CZ/SK)

Jak rychle vytvořit affiliate odkaz?

Generátor odkazů je nástroj, který vám usnadní práci a ušetří x minut při vytváření affiliate odkazů. Pro jeho funkčnost musíte být na pozadí internetového prohlížeče přihlášení v affiliate síti CJ.

1. V menu zvolte možnost „Links“ > „Link Tools„.

2.CJ Deep Link“ klikem a podržením tlačítka myši přetáhněte do záložek ve vašem prohlížeči.

3. Jděte na libovolné stránky nebo produkty prodejce u kterého jste přihlášení v programu a pouze klikněte na vytvořenou záložku „CJ Deep Link“ (jméno záložky si můžete libovolně změnit).

4. Vyjede vám okno s vaším affiliate odkazem k propagaci, která stačí zkopírovat a vložit do libovolného textu, banneru, FB příspěvku, IG stories atd., kterým chcete produkt prodejce propagovat.

 

Jak si jednoduše vygenerovat affiliate odkaz (CZ/SK)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.