Tvorba webových stránek a SEO na míru

Webové stránky dle přání klienta, které zákazníci naleznou ve vyhledávačích Google i Seznam. Často jsou klientům odevzdané vizuálně krásné stránky, které však na internetu nikdo nedohledá. Dle statistik dnes již 70 % lidí vyhledává přes mobilní zařízení, což znamená, že právě pro tyto zařízení musí být stránky přehledné a dobře čitelné, tím se při tvorbě řídím. Web musí být v první řadě funkční a dobře vyhledatelný.

Pokud máte od začátku svého podnikání vytvořenou webovou stránku, která je responzivní, přehledná, má správné lokální SEO + optimalizovanou PPC reklamu, můžete se do pár dní od jejího založení těšit tomu, že využijete plný potenciál online prezentace k tomu, abyste z ní vytěžili maximum.

Bohužel z vlastních zkušeností vím, že lidé jako projektanti, právníci, lékaři, řemeslníci a mnoho dalších profesí nemá svoji online prezentaci vůbec nebo ve velmi špatném stavu a jejich služby nejsou na internetu dohledatelné. V lepší případě využijí různé online „rychlotvořiče„, kde si hezkou stránku naklikají za pár minut, zaplatí tisíce, ale efekt se nikdy nedostaví kvůli chybějícím technickým náležitostem.

Díky správné online prezentaci získáte více zákazníků > můžete rozšířit podnikání = vyšší výdělky.

Proces tvorby webových stránek

K vytvoření webů využívám nejrozšířenější redakční systém WordPress, kde jste si následně schopni provést drobné úpravy.

  1. Zaregistuji doménu + hosting a pošlu vám údaje k zaplacení (služba je vždy na 1 rok).
  2. Po zaplacení je umožněno nahrát redakční systém.
  3. Začnu tvořit webovou stránku s obsahem, který mi dodáte (texty, fotky, adresa, ..).
  4. Nastavím vhodné lokální SEO.
  5. Pošlu vám webovou stránku ke schválení.
  6. V případě zájmu nastavím PPC reklamu, Google účet a Google analytics (pokud budete chtít).
  7. Vystavím fakturu.
  8. Po zaplacení faktury zašlu přístupové údaje k administraci stránky a ukáži jak lze obsah stránek upravovat.

Cena za webovou stránku

Cena se odvíjí od náročnosti webové stránky (od 5 000 Kč za jednostránkový web). Pro zjištění ceny mi prosím zašlete představu na info@stastnyjiri.cz

Více informací o službách naleznete na úvodní stránce.

Možné osobní konzultace: Znojmo, Dobšice, Kuchařovice, Hodonice, Suchohrdly, Tasovice, Krhovice, Dyje, Lechovice, Prosiměřice, Chvalovice, Vrbovec, Hrádek a okolí.