Správa produktových feedů pro srovnávače, Google a Facebook

Pokud máte od začátku inzerce vytvořený XML feed ve správném formátu, se všemi elementy a v nich správná data. Můžete se po jeho importu cenovým srovnávačem těšit tomu, že bude vše fungovat a využijete plný potenciál těchto „levných“ reklamních kanálů. XML feedy jsou u většiny e-shopů ve špatném stavu. Často se XML feed vytvoří tak, aby „splnil“ základní požadavky pro vložení do reklamního systému (Heureka, Zboží, Ceneo, Arukereso, Google nákupy, Facebook atd.), ale obsahově a optimalizačně je na mizerné úrovni. S dokonalý XML feedem můžete spoustu věcí automatizovat a ušetřit x hodin lidské práce. Každý reklamní systém je odlišný, má jiné názvy a obsah elementů. Pokud je však využit naplno technický i obsahový potenciál XML feedů, dokážete se v konverzích skokově zlepšit.

 

Audit XML feedů zdarma

Znám požadovanou strukturu všech XML feedů v Evropě. Mohu tedy provést opravdu kompletní audit nejen pro Google nákupy, Facebook, Heureku a Zboží, ale také pro největší srovnávače v Evropě jako je Idealo.de/at/fr/it/es, Ceneo.pl, Arukereso.hu, Compari.ro, Pazaruvaj.bg nebo třeba Skroutz.gr.

  1. Provedu audit produktových feedu s výstupem v PDF.
  2. Poradím, jak maximálně využít potenciál reklamního systému (bidding, automatizace, …).

Vytvoření produktových feedů a správa reklam

Mohu také pomoci s vytvořením produktových feedů požadovaného formátu, založením účtu na srovnávačích, spárováním nabídek, nastavením bidovacích strategií a se správou inzerce.

Cena

Cena se odvíjí od počtu produktů a segmentu. Pro zjištění ceny mi napište segment a počet prodávaných produktů na info@stastnyjiri.cz (v případě zájmu o bezplatný audit do e-mailu prosím vložte odkaz na XML feed).

Jednorázové nastavení kampaní (od 2000 Kč)
Měsíční správa kampaní (od 2000 Kč)
Audit kampaní (od 2500 Kč)
Úprava XML feedů (individuálně)

Oceňuji věrnost a proto poskytuji slevy při opakovaném využívání služeb.

 

Další informace o nabízených službách naleznete na úvodní stránce.