Správa PPC kampaní pro firmy, živnostníky i e-shopy

Chcete být více vidět online a hledáte člověka na správu online kampaní? Na základě cílů vyberu vhodné marketingové kanály a způsob propagace tak, aby reklama přinášela obrat s akceptovatelným PNO. PPC reklamy tvoří např. e-shopům často přes 70 % z celkového obratu a výsledky se např. oproti SEO dostaví v řádech několika dní.

DSA a PLA reklama ve vyhledávací síti Google a Seznam

Zobrazování na prvních místech ve vyhledávačích Google a Seznam není žádný problém, jen je třeba nastavovat reklamu efektivně, jinak vás následně překvapí účty za tento styl prvního místa. DSA i PLA reklamy vám mohu nastavit a spravovat s ohledem na stanovené cíle.

 

Dynamický remarketing

Patří k nejúčinnějších formám online reklamy. Uživatelé, kteří si na vaší stránce prohlíželi produkt a ze stránky odešli jsou pak „pronásledování“ vaší nabídkou s možností rozšíření o další CTA po různých online místech.

Zbožové srovnávače

Zbožové srovnávače patří v případě běžného sortimentu k účinným formám online marketingu, neboť se zde vyskytují uživatelé, kteří jsou už v poslední fázi nákupního procesu. Je zde velká šance, že i s menším rozpočtem dosáhnete slušných výsledků. Pomohu vám správně nastavit produktové feedy do požadovaných formátů a následně spravovat kampaně na všech CZ, SK, PL, DE, AT, HU, RO.. srovnávačích.

Reklama na YouTube – bumper ads

Zajistím vytvoření efektivních videokampaní s reklamními mikrospoty (krátká videa), jež umožňují oslovovat další zákazníky a zvyšovat povědomí o značce pomocí stručných, snadno zapamatovatelných sdělení. Délka videa nesmí přesáhnout 6 sekund. Diváci reklamu nemohou přeskočit. Zobrazením reklamního mikrospotu se nepřičte zobrazení příslušnému videu na YouTube. Reklamní mikrospoty používají strategii nabídek CPM (cena za tisíc zobrazení). Zaplatíte pokaždé, když se vaše reklama zobrazí tisíckrát. Tento formát je dnes zvláště účinný na mobilních zařízeních, kde lidí často sledují videa na cestách a dokáží udržet pozornost jen chvilkově.

Vhodný pro uvádění nových produktů na trh, představení firmy nebo služeb a propagaci atraktivních akcí.

Cena

Spolupráce může být jednorázová nebo pravidelná. Cena se odvíjí od rozsahu kampaní. Pro zjištění ceny mě prosím kontaktujte na info@stastnyjiri.cz

Další informace naleznete na úvodní stránce.