Automatizované datové reporty a vizualizace dat

S rostoucí velikostí podniku roste i potřeba aktuálního přehledu o jeho datech. Mít vše v několika záložkách a tabulkách není ideálním stavem, taková kontrola zabere čas, který je možný věnovat dalšímu rozvoji. Pokud máte od začátku svého podnikání správná data a vytvořené přehledné datové reporty, pak jde vše řídit mnohem snáz. Okamžitě vidíte možný problém, na který je nutné rychle reagovat i různá např. meziroční srovnání. Pro vytváření reportů je však dobré mít v datech nejprve jednotnou strukturu a pořádek.

Společně se můžeme podívat na aktuální stav vašich online dat i potřeb práce s nimi, poté navrhnu nejrozumnější možnou variantu automatizovaných datových přehledů/reportů, které usnadní budoucí kontrolu a rozhodnutí. Už se tak nebudete muset neustále dívat do nudné tabulky a doplňovat vše manuálně.

 

 

Chcete mít přehled o přivedené návštěvnosti na vaši stránku, objednávkách, tržbách a vidět na pár kliknutí zdroje, které vám zákazníky přináší? Pak jsou automatizované datové reporty to, co hledáte.

 

 

Realita mnoha menších, ale i středních online firem je taková, že buď nemají vůbec nebo mají špatně nastavené měření (Google Analytics) a špatně nastavené UTM parametry jak médií, tak i zdrojů a jednotlivých kampaní. V takových podmínkách je opravdu složité data kontrolovat, třídit a správně vyhodnocovat. Vše má ovšem řešení, které nebude hned, ale omezí tyto problémy a zajistí čistotu dat v budoucnu. Díky přesným datům bude mnohem jednodušší dělat správná rozhodnutí.

Správnost dat umožní i kontrolu výkonnosti a nákladů jednotlivých reklamních médií, zdrojů, kampaní a jejich porovnání v libovolném časovém horizontu.

Cena

Cena se odvíjí od náročnosti a rozsahu reportovaných oblastí. Pro zjištění ceny mě prosím kontaktujte na info@stastnyjiri.cz

Další informace naleznete na úvodní stránce.